Jakiego smartfona kupić?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • micrusec
    odpowiedział(a)
    A co powiesz o LG G3 BADYL skoro testowałeś ?

    Pytam bo świeżo co zakupiłem owy telefon, i jak na razie jest OK.

    Zostaw komentarz:


  • BADYL
    odpowiedział(a)
    A ja w środę bawiłem się Huawei P8, LG g3 i HTC M8s. Z tej trójki najbardziej przypasił mi HTC. P8 mnie zawiódł bo strasznie blade kolory...no to w moim przypadku na prowadzenie wyszedł właśnie HTC M8s.

    Zostaw komentarz:


  • krissos
    odpowiedział(a)
    Mr0czny, Jak Ci nie zależy na slocie na karty ( z tego co widzę to nie) Pomyśl nad MI5 które ma być (miało być w grudniu)

    Zostaw komentarz:


  • Mr0czny
    odpowiedział(a)
    Tak się zastanawiam na co zmienić Nexusa 5.

    Po głowie chodzi mi Nexus 5x, oneplus-x lub coś z Chińczyków. Rozmiar tak do 5.2"

    Sklaniam się na Nexusa że względu na support ale oneplus też nie ma złego

    Zostaw komentarz:


  • misza_zabrze
    odpowiedział(a)
    Tak z innej beczki. Mial ktos moze do czynienia z telefonami Asus ZD55KL lub ZE601KL. Wydaja sie byc tansza alternatywa dla iPhona i Samsunga?

    Zostaw komentarz:


  • BADYL
    odpowiedział(a)
    blackrs, możesz napisać coś na temat baterii? ile trzyma?

    Zostaw komentarz:


  • czernobyl
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Sebastian_M26
    Oneplus x obsługuje lte800, czyli band20, bo jest na snapdragon 801
    nie do końca zależy to od użytego procesora - bo np. taki ZUK Z1 (lenovo) na snapdragonie 801 obsługuje tylko bandy 1 3 i 7
    zamówione przeze mnie xiaomi mi4c to też snapdragon, tylko że 808, i też tylko bandy 1 3 i 7

    co do części zamiennych - akurat xiaomi ma serwis we wrocku. ponadto po zabawach z miesięcznym czekaniem na poprzednio wspomnianego letv tym razem zakupiłem w polskiej firmie, legalnie z paragonem - w razie problemów na pewno do nich uderzę w kwestiach gwarancyjnych

    Zostaw komentarz:


  • Sebastian_M26
    odpowiedział(a)
    Oneplus x obsługuje lte800, czyli band20, bo jest na snapdragon 801

    Zostaw komentarz:


  • spacewalker
    odpowiedział(a)
    To sobie zobaczcie

    Zostaw komentarz:


  • kapi
    odpowiedział(a)
    Gustaw78, a nowa Moto X ? Oglądałeś ?

    Zostaw komentarz:


  • Gustaw78
    odpowiedział(a)
    Jestem na etapie wymiany telefonu dla swojej żony. Niestety Iphone nie wchodzi w grę. Ja posiadam i jestem zadowolony, ale żona nie chce i już.
    Teraz ma samsunga i to gówn_ ma słaby zasięg..
    CO możecie polecić z takiej średniej półki? Żeby się nie nazywało SAMSUNG!

    Zostaw komentarz:


  • Maicroft
    odpowiedział(a)
    Ja mam nadajnik Plusa 180m od domu, a zasieg na poziomie 0-1 kreski :lol: Ale zonie LTE lapie, bo jej sluchawka czasem ma 2 kreski zasiegu :twisted:

    Zostaw komentarz:


  • oolsztyniak
    odpowiedział(a)
    A co z gwarancją?
    Co z dostępnością części zamiennych? (wyświetlacze/dotyki)

    Zostaw komentarz:


  • czernobyl
    odpowiedział(a)
    tak, to jest problem większości chinoli obecnej generacji - brak LTE 800
    obecnie tylko część opartych na średniowydajnym MTK6753 obsługują LTE 800 aka Band 20

    pozostaje pytanie jak często faktycznie jesteś w zasięgu LTE800 a kiedy w zasięgu LTE1800/2600?musiałbyś sprawdzić w typowych dla siebie lokalizacjach; ja akurat nie korzystam z neta na tyle, bym czuł różnicę pomiędzy HSPA a LTE

    btw. widziałem gdzieś wśród krzaczków na dalekowschodnich forach, że udawało się w iluś telefonach opartych na mediateku oficjanie mających tylko LTE 1800/2600 odblokować LTE800 przez zwykłą zmianę w MTK engineering mode

    Zostaw komentarz:


  • Maicroft
    odpowiedział(a)
    Tylko widze u nich jeden problem. Jak karte mam w Plusie, to korzystaja z LTE na czestotliwosci 800, ktorej te telefony nie obsluguja.

    Zostaw komentarz:


  • czernobyl
    odpowiedział(a)
    Do mnie przyszedł Oneplus X, moje przygody z samsungiem, sony i innymi marżowymi produktami zostały definitywnie zakończone.
    do mnie przyszedł tydzień temu letv one x600 (cena od chińczyka ~750PLN + 4tyg czekania) i byłem bardzo bliski powyższego stwierdzenia, gdyby nie jedno "ALE" - za duży.
    jakość wykonania MEGA, wyświetlacz wporzo, dotyk wporzo, aparat MEGA (IMX214+OIS), 3GB Ram i procek robiący 50k w antutu (blisko wyników s6) ale telefon nie do obsługi jedną ręką, bo 5,5"... także szybko sprzedany na allegro bez strat finansowych, dorzuciłem grosza i czekam na xiaomi mi4c; one+x też wchodził w grę, ale mniejsza bateria, z testów porównawczych słabszy aparat; w każdym razie na razie samsungowi i okolicznej konkurencji podziękuję.

    w każdym razie jak ktoś potrzebuje phabletu-kombajnu, to letv x600 na pewno da radę. ponadto jego cena radykalnie spada - niedawno jd.com sprzedawał go po zniżkach za ~125USD i już pojawiają się oferty z PL za nieco ponad 600PLN

    Zostaw komentarz:


  • Sebastian_M26
    odpowiedział(a)
    Do mnie przyszedł Oneplus X, moje przygody z samsungiem, sony i innymi marżowymi produktami zostały definitywnie zakończone.

    Zostaw komentarz:


  • oolsztyniak
    odpowiedział(a)
    Patrzę na Z5 i 6 EDGE.
    Sony mam już trzeci rok z rodziny Xperia Z i bardzo pasuje mi ten telefon, z Samsungiem mam małe doświadczenie.

    Ktoś coś podpowie?

    Zostaw komentarz:


  • dudek_t
    odpowiedział(a)
    Mój 6+ na sofcie 9.0 i 9.1 niestety mulił i zdarzało mu się zawieszać. Z całą pewnością nie działał tak jak powinien. Odkąd wypuścili 9.2 znów działa jak na początku, tak jak oczekuje.

    Co by nie mówić i ile psów nie wieszać na Apple, iPhone nie ma konkurencji - niestety.

    Sensu zamiany na 6S+ nie widzę żadnego. Szkoda mi forsy, 3d touch nie jest dla mnie warte 2000zł, ramu mi nie brakuje a aparat robi lepsze zdjęcia niż mój kompakt. Reasumując: czekam na 7

    Zostaw komentarz:


  • micho_m
    odpowiedział(a)
    Gustaw78, w predkosci i ogolnym dzialaniu roznicy prawie nie widac, wiec ja sie nie przesiadam. Natomiast fajna opcja to touch 3d a jak jeszcze wejdzie do aplikacji zewnetrznych to juz w ogole bedzie sztos.

    piramida, a Ty wylaczasz telefon? Ja swojej 5 nie wylaczalem po kilka miesiecy a 6 dziala od zakupu, czyli znowu kilka miesiecy (podczas aktualizacji telefon sie sam wylacza)

    Zostaw komentarz:


  • piramida
    odpowiedział(a)
    Enriquez, jak często wyłączasz telefon?

    Zostaw komentarz:


  • Gustaw78
    odpowiedział(a)
    Enriquez,
    Warto się przesiadać z 6 na 6S?
    Mam akurat szóstkę z pamięcią 64GB...

    Zostaw komentarz:


  • Enriquez
    odpowiedział(a)
    Tak zrobię, pewnie wymienią na nowy i po temacie. Nie jest to na szczęście na tyle upierdliwe, żeby mi się chciało z tym iść do serwisu - ot raz na miesiąc się zawiesi.

    Zostaw komentarz:


  • micho_m
    odpowiedział(a)
    Enriquez, moze jakis trefny egz Ci sie trafil. Idz do iSpota, zglos problem.

    Zostaw komentarz:


  • Sebastian_M26
    odpowiedział(a)
    Nie spotkałem telefonu, który na funkcjach telefonu by źle działał, widocznie kupowałem zawsze za tanie telefony.

    Zostaw komentarz:

Pracuję...